MIS ON ZORG

Zorgi on veider kombinatsioon kus reklaamimaailm kohtub inseneriteadusega ja muusika matemaatikaga ning kõigel sellel on seejuures inimlik orgaaniline mõõde.

Zorg on viimastel aastatel imbunud korrosioonina inimeste alateadvusse reklaamipausides, kogumikel ja läbi Zorg Sound Laboratory stuudio.

Ja veel - Album ROOSTE saab lõplikult valmis siis, kui Konsiiliumile tundub, et see on valmis. See tähendab seda, et ootel on 2 lugu, mis mingil ajahetkel lihtsalt lisanduvad plaadile ehk siis siia lehele.

MUUD KREDITSID:

Lindistatud - 2004 - 2010 Zorg Sound Laboratory
Miksinud - Intz/Renx/groZmot Zorg Sound Laboratory
Mastering - groZmot Zorg Sound Laboratory
Kunst - Kaarel Kala/DER TANK

TÄNUD:

Esivanemad, järeltulijad, abikaasad, kaasad, kaasaelajad, eriti groZmoti vahmiil kannatlikkuse eest.

ZORG INTERNETIS:

Sry, no player

Muusika allalaadimine ainult Zorgi Facebooki sõpradele

KES ON ZORG

Lemo / Vokaal. Tekstid. Viisijupid. Otsib lugudes läbi struktuuriparanduste konkse. Muul ajal külvab korrosiooni massimeediale reklaamklippe tootes.

groZmot / Sünt ja sämplerid. Miksimine ja masterdamine. Zorgi labori ainuomanik, kes omab õigust Zorgi stuudiost välja visata kui asjad inetuks kisuvad. Zorgivälisel ajal korrodeerib maailma tuunides tuntud ja veel tundmatuid bände Zorg Sound Laboratory stuudios.

Renx / Bass. Laboris kui Doktor Rebane a.k.a. Dr.R. Kõrvaga mees. Remiksija. On suuteline analüüsima pikki sounditeemalisi artikleid ning istuma ekvaatori lähedal konteineris ja projekteerima tohutute kruiisilavade nõrkvoolu.

Joel / Trummar. Visioonimees kelle tõttu on kõiki Zorgi lugusid umbes kaheksa korda uuesti tehtud ja  asja eest. Laboris vahel ka Doktori Assistent a.k.a. Õde. Muul ajal tegeleb sellega, mis teie sisse igapäevaselt filmide vahelt, raadiost, plakatitelt, internetist ja mujalt imbub/ladestub. Werbung.

Intz / Kitarr. Genereerib looideid ja esitab need Konsiiliumile. Enamuse Zorgi lugude algupära autor. Mees, kes on vist suuteline ka kõige keerlisemaid metaliklassika lugusid muretult taasesitama. Ja mitte ainult kidraga vaid ka akordionil. Muul ajal tegeleb keerulistes süsteemides loogika tekitamisega. Null.Üks.Üks.Null.Üks

Konsiilium / Virtuaalne bändiliige mis koosneb kõikidest ülaltoodud tegelastest. Suht ilge tüüp, kellele tuleb pidevalt midagi tõestada. Ilma konsiiliumi heakskiiduta ei ole võimalik üldse mitte midagi teha. Ühtlasi ka Zorgi manager.